Cem Berk Aydın            

İstanbul Erkek Lisesi mezunu. Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisi. Aralarında icinigoster.com, ramazanpidesi.com, Sınav Bitmez gibi viral kampanyaların/videoların da bulunduğu bir süreç sonucunda Samsung Mobilers 2010 galibi olarak, Global Mobilers toplantısında Aralık 2010′da Türkiye’yi temsilen bulundu. Colgate Palmolive pazarlama departmanında staj yaptı. Vodafone Pazarlama Departmanı’nda stajına devam etmektedir.

Cem Berk'in Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >Engin Bali                     

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden 2008 yılında mezun oldum. 2009 yılında Berlin’de Facebook’a oyunlar (Brain Buddies, Bubble Island, Monster World) yapan “wooga GmbH” isimli sosyal oyun şirketinde Uluslararası Pazarlama Yönetici Yardımcısı olarak çalıştım. Sonra Budapeşte’de “Carussel Group” isimli Digital Pazarlama ve CRM Danışmanlığı şirketinde Proje Yöneticisi olarak çalışmaya başladım.  Şubat 2010′dan bu yana bu şirkette çalışıyorum.

Engin'in Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >


Ezgi Merdin                  

1984 İstanbul doğumlu Ezgi Merdin, Boğaziçi Üniversitesi lisans ve İstanbul Teknik Üniversitesi MBA’den mezun. Bu süre içinde Türk-Amerikan İşadamları Derneği, Coca Cola İçecek, Ipsos KMG ve Hasbro’da staj yaptı. Şu anda eş zamanlı olarak Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme-Pazarlama doktora öğrencisi olan Ezgi Merdin, Koç Üniversitesi’nde Pazarlama Stratejisi asistanlığı yapıyor.

Ezgi'nin Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >Mert Canlı                     

Mert, İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu. Bitirme tezini “E-Ticaret ve E-Pazarlama Stratejileri, Türkiye’de Turizm Sektörüne Uygulanması” üzerine yaptı ve 2007 yılında mezun oldu. Ağustos 2008′de Sony’den ayrıldı ve Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde yüksek lisans öğrenimine başladı. Clear Channel’da ve 4play Digital Workshop’ta pazarlama uzmanı olarak çalıştı. Ekim 2011′de yüksek lisans eğitimini tamamladı. Eylül 2010′dan beri Facebook Dublin ofisinde çalışıyor.

Mert'in Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >M. Çiğdem Hacıince    

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2010 yılında mezun olan Müzehher Çiğdem Hacıince, üniversite eğitimi süresince ‘Değer Zinciri Yönetimi’ (Value Chain Management) alanında uzmanlaştı. Üniversite döneminde özellikle üretim kısımlarına ilgi duyup, stajları boyunca maliyet yönetimi/kontrolü ve kalite yönetimi kısımlarında çalıştı ve halen de üretim sektöründe çalışıyor. Özetle pazarlamanın direkt içinde olmadan, üretim-pazarlama köprüsünü sağlam kurmak isteyerek, pazarlama dünyasını da kaçırmak istemeyenlerden.

Çiğdem'in Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >Seda Akkurt                 

2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olan Seda Akkurt, 2007 yılında 18. Aydın Doğan İletişim Ödülleri Ürün-Hizmet kategorisinde “Kotex” adlı çalışmasıyla birincilik ödülü kazandı. Aynı sene içerisinde şube dizaynı projesiyle TEB İcat Çıkar Yarışması finalistleri arasına girdi. Marketing alanında çeşitli eğitim sertifikaları da bulunan Akkurt, bir süre Genna MCG’de reklam yazarlığı görevini sürdürdü. Seda Akkurt, şu an Sanart’ta reklam yazarlığı görevine devam ediyor.

Seda'nın Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >Volkan Çağlayan           

1991 İstanbul doğumlu olan Volkan, halen Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Teknolojileri bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Kullanıcı deneyim, dijital pazarlama, Web 3.0 gibi alanlara oldukça ilgili olan Volkan, 2008 yılında Netron Teknoloji Enstitüsü'nde staj yapmıştır. Fotoğrafçılık, Karting ve yüzme gibi hobileri olan Volkan, Aralık 2011' den bu yana Rocket Internet Turkey & MENA' da Dijital Pazarlama stajyeri olarak görev almaktadır.

Volkan'ın Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın >Ali Erkurt                      

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (ILEF) mezunu olan Ali, lisans öğrenimi boyunca Reklam Atölyesi'nde reklam yazarı, editör ve sanal koordinatör olarak görev yaptı. Ali Erkurt, Sosyal Medya, Reklam ve Pazarlama üzerine uzun zamandır blog yazarlığı yapıyor. Ali, Nisan 2012'den bu yana Likeable Istanbul'da strateji ve reklam yönetimi ekip lideri olarak görev almaktadır.

Ali'nin Marketoloji'deki tüm yazılarını okumak için tıklayın > 
Marketoloji.com Hosting Sponsoru: